Wystartował nasz tor wyścigowy !

 

Już otwarty! Dla wszystkich amatorów motoryzacji uruchomiliśmy tor wyścigowy znajdujący się pod Legionowem. To miejsce powstało dla kierowców, którzy chcą podnieść swoje świeżo nabyte umiejętności, podszlifować już nabyte umiejętności, lub rozwijać się w kierunku prowadzenia samochodów osobowych, terenowych, motocykli

Znajdziecie na nim możliwość skorzystania między innymi z:

– Treningów samochodowych (Każdy kierowca będzie mógł wjechać na taki trening swoim seryjnym autem i w bezpiecznych warunkach podnosić swoje umiejętności na torze)

– Treningów motocyklowych  (Każdy kierowca będzie mógł wjechać na taki trening swoim motocyklem i w bezpiecznych warunkach podnosić swoje umiejętności na torze

– Szkółki rajdowej dla dzieci od 120cm wzrostu (Każde dziecko od 120cm wzrostu będzie mogło wziąć udział w naszej szkółce składającej się z symulatora jazdy, oraz jazdy sportowym seicento pod okiem instruktora)

– Szkoleń na płycie poślizgowej ( szkolenie z instruktorem na specjalnie przygotowanej płycie, uczące panowania nad pojazdem w trakcie poślizgu )

– Szkoleń jazdy terenowej – offroad ( na naszym torze znajduje się również tor do jazdy terenowej. To swietne szkolenie dla osób które pracują w ćieżkich warunkach, lub po prostu chcą spróbować przygody z offroad )

Przygotujemy również event firmowy, wieczór panieński, kawalerski, bądz urodziny dla dzieci

https://goo.gl/maps/hv2wb326Px5SxxVTA

 

Oferta specjalna na kurs motocyklem

Do kursu podstawowego szkolenie z doskonalenia jazdy motocyklem pod okiem mistrzów. Szkolenie pozwala nam m.in na opanowanie technik jazdy oraz doskonalenie pozycji na motocyklu.

Skupiamy się na wpajaniu kursantom prawidłowych nawyków.

Co kursant ma do dyspozycji :

  • Wypożyczalnie profesjonalnego ubioru i ochraniaczy w cenie szkolenia
  • Możliwość wypożyczenia motocykli Yamaha
  • Doświadczoną i profesjonalną kadrę szkoleniową
  • Dwa profesjonalne tory szkoleniowe .

Szkolenie Enduro = Pewność siebie ,bezpieczeństwo

 

fot. Piotr Kopec

Autek na Mistrzostwach Polski Rallycross

Jest nam miło poinformować, iż w sezonie 2018 będziemy wspierać zespół Flat Out Rallycross Team w Mistrzostwach Polski RallyCross Oponeo. Tym bardziej uważamy, że jest to wielki zaszczyt współpracować z takimi kierowcami jak :
Maciej Cywiński- z klasy Super Cars, Łukasz Grzybowski- Mistrz Polski sezonu 2017 , Marek Słowik, Piotr Ostrowski, Paweł Wojciechowski oraz Michał Kos- z klasy Seicento Cup.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania oraz obserwowania relacji z zawodów, które będą publikowane przez Hi Flyve.

Liczymy na to, że może w niedalekiej przyszłości będziemy mogli wspierać kogoś z naszych kursantów.:)

Doszkalania na automacie

Stresuje Cię zmiana biegów? Boisz się że zgaśnie Ci podczas ruszania?

Jeśli planujesz kupić samochód z automatyczną skrzynią biegów my Cię doszkolimy.

Zapraszamy wszystkich na doszkalanie z jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Skrzynia, która sama zmienia biegi jest dużym ułatwieniem w prowadzeniu, pozwala skupić się TYLKO na drodze i otoczeniu, dzięki czemu jazda samochodem jest dużą przyjemnością.

Amerykanie od dawna wiedzą, że zmiana biegów jest zbędną czynnością w czasie jazdy samochodem ?

Pamiętaj! Egzamin możesz zdawać na tym samym samochodzie, na którym się uczysz!

Specjalna oferta przygotowana z myślą o Naszych Kursantach:

1h- doszkalania 70 zł

Pełna oferta na naszej specjalnej stronie: http://doszkalanienaautomacie.pl

Motoorkiestra ze Szkołą Jazdy AUTEK

Tradycyjnie podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyła się edycja motoryzacyjna czyli Motoorkiestra Świątecznej Pomocy. Miłośnicy adrenaliny i benzyny zawitali na Warszawskim Bemowie obok lotniska. Uczestnicy mogli wylicytować przejazdy w autach sportowych i gadżety sportowe. Szkoła Jazdy AUTEK była partnerem tego wydarzenia. Poniżej możecie zobaczyć relację z wydarzenia:

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Moi drodzy i w tym roku postanowiliśmy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ❤️ na ten cel przekazaliśmy vouchery na szkolenie z poślizgów na trolejach. Cel szczytny dla WOŚP jak i Waszych umiejętności, wiec już 14.II zapraszamy serdecznie do licytacji na Autodrom Bemowo ( po naszemu – Ośrodek Egzaminowania na Bemowie ? ) oraz oczywiście świetnej zabawy. ? Tym bardziej miło nam brać udział w tej inicjatywie wiedząc, iż pieczę nad video relacją z tego przedsięwzięcia będzie sprawować utalentowana firma Hi Flyve ? Tak więc, udostępniajcie, licytujcie i bawcie się dobrze ?❤️